Arkadiusz Rolski pisze...


Firma Lemonpixel wykonała dla firmy Arpol serwis WWW wraz z funkcjonalnością sklepu internetowego. Strona została wykonana szybko, profesjonalnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Wszelkie uwagi i propozycje zmian były wykonywane terminowo i według naszych potrzeb. Wyrażamy pełne zadowolenie ze współpracy z firmą Lemonpixel, którą możemy polecić jako profesjonalnego i rzetelnego partnera w dziedzinie usług tworzenia serwisów internetowych. Usługi oferowane przez firmę reprezentują najwyższy poziom zarówno pod względem technicznym, jak i kreatywnym.

ARPOL - maszyny do lodów

styczeń 2014

Sklep w trzech wersjach językowych, na naszym autorskim silniku

Strona dla firmy Arpol z Jeleniej Góry, która specjalizuje się w imporcie, serwisie i produkcji maszyn do produkcji lodów oraz urządzeń gastronomicznych.

Prosta, czysta szata graficzna, która "nie przeszkadza" w prezentacji produktów.
W ramach realizacji zaprojektowaliśmy logo, przygotowaliśmy grafiki promocyjne (np. slajdy na stronie głównej) i wprowadziliśmy przykładowe produkty.

Strona oparta o silnik sklepu internetowego, wykonana w 3 wersjach językowych z dedykowaną listą produktów (przygotowana specjalnie na potrzeby firmy Arpol), która prezentuje parametry techniczne maszyn.

arpol.biz

Fajny projekt ?

Zapytaj o koszt podobnej strony

zadzwoń

tel. 888-116-514

...lub napisz

kontakt@lemonpixel.pl